Ubytovanie

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

Hotel ponúka ubytovanie v elegantných izbách v talianskom dizajne. Spolu 25 izieb ,celková kapacita pre 50 osôb + 4 pristelky,zaraďuje butikový hotel medzi výbornú voľbu pre hostí,ktorí uprednostňujú malý luxusný hotel s kvalitnými službami, v klubovej atmosfére a v prírodnom zdravšom prostredí ak hlučné mesto! Ubytovanie pozostáva z 2 apartmánov, 11 2-posteľových deluxe izieb s balkonom ,8 2-postelových izieb classic bez balkóna,1 3-posteľovej izby classic bez balkona a 2 jednoposteľových izieb s dvolôžkom širky 160 cm.-všetko v elegatnom klasickm vybavení.

Izby sú vybavené manželskou postelou velkosti 200x220 s nočnými stolikmi, písacím stolíkom so sedením, TV s viacerými programami, ako i časťou na oddych pozostávajúcej z kresiel  či pohovky  a malým stolíkom .Izby sú v klasickom talianskom dizajne,v rôznych farnbách podľa poschodia. De-luxe izby sú s original obrazmi a elegantnými doplnkami,takisto ako ćasť klasických izieb.Pre dlhší pobyt sú vhodné priestrannejšie apartmány s 2 samostatnými izbami ,dvojbalkónom s výhľadom na fontáanu a rieku Váh.

Hotel sa nachádza v parkovej časti s peknou výsadbou,všade je z okna pohľad do záhrady či jazero. V okolí je dobrý svieži vzduch a množstvo možností prechádzok a cykloturistiky na ceste okolo jazera Sĺňava len pár krokov od nášho hotela!

.
 

V závislosti od Vami vybranej izby u nás nájdete

Wifi
Klimatizácia
28 - 45 m2
Sušič vlasov
Mini bar
Balkón
Trezor

Zľava -10% na všetky pobyty!

Využite teraz špeciálne zvýhodnenie online rezervácií pobytov. Iba na našom webe získate 10% zľavu. Kliknite na odkaz nižšie. 

Využiť zľavu