Pobytové balíčky s procedúrami

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

 

Pobytové baličky wellnes,detox romantiku alebo kúpeľnú  liečbu!

Dokonalú kombináciu ubytovania,služieb a stravy nakombinované na 2-7 nocí predstavujú naše baličky s množstvom bonusov pre Vás. V cene sú zahrnuté niektoré zlavnené a bonusové služby aby sme Vám na 2-7 nocí pripravili vynikajúci oddych. Do baličkov sme zaradili  množstvo masáží,bahenných zábalov a procedúr. Súčasťou je relax v novom butikovom wellnes pre dokonalý oddych s občerstvením. Chceme nimi zabezpečiť pre Vás to naj...Oddych,kľud,bezpečné privátne a nerušené služby pre maximálne pohodlie. Pripravili sme stravovanie formou bohatých bufetových stolov s čerstvým horúcim pečivom,množstvom dmácich dezertov a koláčikov ktoré denne pripravujeme. Terasy ponúknu od jari a leta množstvo slnka,relaxu,kludu pri dobrej knihe- na zimu sme doplnili vnútornú knižnicu a lobby bar .

Teda vyberte si z ponuky wellnes,romantických či kúpeľných pobytov a užívajte dokonalú kombináciu toho naj! Môžete pobyty aj kupiť ako darček,vtedy Vám vystavíme darčekovú poukažku ako jeden z najlepších alternatív darčekov ktré vždy potešia! 

Novinkou hotela na r.2021 po koronakríze je zameranie na detox pobyty. Grand Boutique Hotel Sergijo sa preto svojou polohou pri jazere v prírode, s luxusným interiérom menšieho luxusného hotela s ohradeným bezpečným areálom stáva aj 1.špecializovaným  DETOX HOTELOM pre individuálnych hostí  v Piešťanoch!

Po koronakríze a dlhom období doma a bez aktívnejšieho pohybu čoraz viac ľudí potrebuje reštart organizmu, nabrať novú energiu,schudnúť,upraviť metabolizmus a zvyšiť imunitu .Jarná očista organizmu achudnutie sa snúbi s detoxikáciou, absolvovaním ktorej sa ľahko dá naštartovať telo na proces chudnutia, s prílivom novej energie a zdravia.

Grand Boutique Hotel Sergijo ako prvý   sa zameral na špeciálne 5D DETOX PROGRAMY so špeciálne upravenou stravou,detox pitným režimom a procedúrami na podporu očisty organizmu a naštartovania prirodzenej detoxikácie .Množstvo masáží a bahenných procedúr je základov DETOX programov 5D detoxu v hoteli.

Hotel svojou polohou ponúka pre detox programy  ideálne prostredie v parku pri jazere Slňava mimo hlučného centra..Je luxusným butikovým hotelom max. do 50 osôb,prvým Adult friendly-teda hotelom  určeným najmä pre dospelú klientelu. Zaručujeme klubovú atmosféru a nerušený oddych len pre ubytovaných hostí po vakcinácii či testoch-teda maximálnu bezpečnosť aj v tomto období po koronavíruse.Svojim vybavením, ohradeným areálom v prírode so záhradami , individuálnou profesionálnou starostlivosťou ponúka idealne prostredie na  obľúbené a vyhľadávané a teraz najviac aktuálne DETOX programy.

Detoxikačné a antistresové programy sú zostavené zo skúseností odborníkov na detox z celosvetovo najlepších detox kliník, špeciálne kúry počnúc detoxikačnou stravou  z najvalitnejších BIO produktov ,pitnými kúrami špeciálnymi detox čajmi a nápojmi ,kde naštartujeme Vaše detoxikačné procesy . 

Detox programje aktívna starostlivosť o zdravie a slúži na zlepšenie celkového stavu a najmä na zmiernenie alebo liečenie zažívacích a metabolických problémov. Ak sa totiž nahromadené odpadky v tele nerozložia,detoxom a pohybom, a teda nikdy nedetoxikujú a neodkyslia, nevyhnutne vzniknú chronické ochorenia, ktoré môžu postihnúť akýkoľvek orgán.. „Ak sa včas detoxikujete, prečistíte a odkyslíte, nebudete sa hnevať fyzicky ani psychicky.“ Liečivé princípy na ktorých detox program hotel zakladá sú: odpočinok, očista, kľud masaže ,pitný režim  bahenné zábaly s wellnes.  

DETOX programy hotela  používajú  špeciálne vyvinutú  metódu 5D detox :

Program má vynikajúcu kombináciu zdravej výživy a špecializovaných terapií a zameraný na 5D programy: 

DETOX pitný režim

DETOX jedálny  lístok

DETOX masáže vo veľkom množstve 

DETOX bahenné zábaly  

DETOX pohyb,fitness,cvičenia 

Navyše : termálny kupeľ zrkadlisko  a piešťansky bahenný kupeľ v svetoznámom centre IRMA s liečivou vodou a sírnym bahnom. Pri programe AKTIV DETOX  a htelové izraelské zábaly a bahenné beauty masky s bahnom z Mŕtveho mora s kozmetickými účinkami pri pobyte DETOX-BEAUTY či DETOX-STRES - IMUNITA!

Cieľom programov je podpora prirodzeného detoxikačného procesu tela a dosiahnutie vyššej úrovne energie a harmónie tela a duše.

Vyberte si z ponuky baličkov a budeme radi ak nás navštívite!

od 110 izba/noc

ČARO LETA v Piešťanoch / 2-7 nocí/ s polpenziou a kupónom na procedúry

Viac info
od 135 izba/noc

Luxusný wellnes pobyt Magické Pieštany /2-5 dní/ pre 2 osoby

Viac info
od 110 izba/noc

Kúpeľný pobyt Zdravie / cez týždeň /2-5 nocí pre 2 osoby

Viac info
od 150 osoba/noc

AKTIV DETOX -aktívny 5D detoxikačný pobyt all inclusive /5-7 dní/ pre 2.os.

Viac info
od 100 osoba/noc

DETOX-BEAUTY-ANTI AGING all inclusive program/3-5 nocí/

Viac info
od 100 osoba/noc

DETOX-ANTISTRES-IMUNITA all inclusive program/3-5 nocí/

Viac info
od 250 izba/noc

Luxusný kúpeľný pobyt Royal s plnou penziou 2-7 nocí pre 2.os

Viac info
od 380 izba/pobyt

Luxusná romantika aĺa Italia 2 os.na 2 noci

Viac info
od 160 izba/pobyt

Romantický večer s romantickou večerou

Viac info