Pobytové balíčky s procedúrami

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

Pobytové balíčky wellness, detox, romantika alebo kúpeľná liečba!

Dokonalú súhru ubytovania, služieb a stravy nakombinovanú na 2 - 7 nocí predstavujú naše balíčky pre Vás, ktoré obsahujú množstvo bonusov. V cene sú zahrnuté niektoré zľavnené a bonusové služby, aby sme Vám na 2 - 7 nocí pripravili vynikajúci oddych. Do balíčkov sme zaradili množstvo masáží, bahenných zábalov a procedúr. Súčasťou je relax v novom butikovom wellness pre dokonalý oddych s občerstvením. Chceme nimi zabezpečiť pre Vás to naj... oddych, kľud, bezpečné, privátne a nerušené služby pre maximálne pohodlie. Pripravili sme stravovanie formou bohatých bufetových stolov s čerstvým horúcim pečivom, množstvom domácich dezertov a koláčikov, ktoré denne pripravujeme. Terasy ponúknu od jari a leta množstvo slnka, relaxu, kľudu pri dobrej knihe - na zimu sme doplnili vnútornú knižnicu a lobby bar .

Vyberte si teda z ponuky wellness, romantických či kúpeľných pobytov a užívajte si dokonalú kombináciu toho naj! Môžete pobyty kúpiť aj ako darček, vtedy Vám vystavíme darčekovú poukážku ako jeden z najlepších alternatív darčekov, ktoré vždy potešia! 

Novinkou hotela na rok 2021 po koronakríze sú pobyty zamerané na detox. Grand Boutique Hotel Sergijo sa svojou polohou pri jazere v prírode, luxusným interiérom a veľkosťou menšieho luxusného hotela s ohradeným bezpečným areálom stáva aj prvým špecializovaným DETOX HOTELOM pre individuálnych hostí v Piešťanoch!

Po koronakríze a dlhom období doma a bez aktívnejšieho pohybu čoraz viac ľudí potrebuje reštart organizmu, nabrať novú energiu, schudnúť, upraviť metabolizmus a zvýšiť svoju imunitu. Jarná očista organizmu a detoxikácia naštartujú telo na proces chudnutia a dodajú mu množstvo novej energie a zdravie.

Grand Boutique Hotel Sergijo ako prvý  sa zameral na špeciálne 5D DETOX PROGRAMY so špeciálne upravenou stravou, detox pitným režimom a procedúrami na podporu očisty organizmu a naštartovania prirodzenej detoxikácie. Množstvo masáží a bahenných procedúr je základom pre 5D DETOX programy v hoteli.

Hotel svojou polohou v parku a pri jazere Sĺňava ponúka pre detox programy ideálne prostredie hlučného centra. Je luxusným butikovým hotelom max. do 50 osôb, prvým Adult friendly - teda hotelom určeným najmä pre dospelú klientelu. Zaručujeme klubovú atmosféru a nerušený oddych len pre ubytovaných hostí po vakcinácii či testoch - teda maximálnu bezpečnosť aj v tomto období po koronavíruse. Svojím vybavením, ohradeným areálom v prírode so záhradami, individuálnou profesionálnou starostlivosťou ponúka ideálne prostredie na obľúbené a vyhľadávané a teraz vysoko aktuálne DETOX programy.

Detoxikačné a antistresové programy sú zostavené na základe dlhoročných skúseností odborníkov z celosvetovo najlepších detox kliník. Okrem iného zahŕňajú špeciálne kúry, počnúc detoxikačnou stravou z najkvalitnejších BIO produktov, pitnými kúrami, špeciálnymi detox čajmi a nápojmi, ktoré naštartujú Vaše ozdravné procesy. 

Detox program je aktívna starostlivosť o zdravie a slúži na zlepšenie celkového stavu, no je zameraný najmä na liečbu alebo zmiernenie zažívacích a metabolických problémov. Ak sa totiž nahromadené odpadové látky v tele nerozložia a neodídu, vzniknú chronické ochorenia, ktoré môžu postihnúť akýkoľvek orgán. Liečivé princípy, na ktorých detox program hotel založený, sú: odpočinok, očista, kľud, masáže, pitný režim, bahenné zábaly a ďalšie wellness procedúry. 

DETOX programy hotela používajú špeciálne vyvinutú metódu 5D detox :
Program pozostáva z vyváženej kombinácie zdravej výživy a špeciálnych terapií a je predstavuje nasledovný 5D program: 
DETOX pitný režim
DETOX jedálny lístok
DETOX masáže vo veľkom množstve 
DETOX bahenné zábaly 
DETOX pohyb, fitness, cvičenia 

Navyše: termálny kúpeľ zrkadlisko a piešťansky bahenný kúpeľ v svetoznámom centre IRMA s liečivou vodou a sírnym bahnom. Pri programe AKTIV DETOX a hotelové izraelské zábaly a bahenné beauty masky s bahnom z Mŕtveho mora s kozmetickými účinkami pri pobyte DETOX-BEAUTY či DETOX-STRES - IMUNITA!

Cieľom programov je podpora prirodzeného detoxikačného procesu tela a dosiahnutie vyššej hladiny energie a harmónie tela a duše.

od 130 osoba/noc

5D DETOX EXPRESS na 2 noci

Viac info
od 90 izba/noc

JESENNÝ WELLNES v Piešťanoch 2-7 nocí/ s polpenziou a kupónom na procedúry

Viac info
od 135 izba/noc

Luxusný wellnes pobyt Magické Pieštany (2-5 dní pre 2 osoby)

Viac info
od 90 izba/noc

Kúpeľný pobyt Zdravie pre seniorov (cez týždeň / 2-5 nocí pre 2 osoby)

Viac info
od 250 izba/noc

Luxusný kúpeľný pobyt Royal s plnou penziou (2-7 nocí pre 2 os.)

Viac info
od 380 izba/pobyt

Luxusná romantika aĺa Italia (2 os. na 2 noci)

Viac info
od 160 izba/pobyt

Romantický večer s romantickou večerou

Viac info
od 150 osoba/noc

ACTIVE DETOX - aktívny 5D detoxikačný pobyt all inclusive (5-7 dní pre 2 os.)

Viac info
od 100 osoba/noc

DETOX-BEAUTY-ANTI AGING all inclusive program (3-5 nocí)

Viac info
od 100 osoba/noc

AKTIV 5D DETOX-ANTISTRES-IMUNITA all inclusive program (3-5 nocí)

Viac info