Reštaurácia MILLENIUM

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

Pobytové balíčky

 Reštaurácia MILLENIUM  v hoteli Grand Boutique Hotel Sergijo   

Vychutnajte si jedinečnú modernú kuchyňu a kulinárske umenie kuchárov.

Príďte sa presvedčiť, že naša kuchyňa je  ľahká, zdravá a pritom gastronomicky pútavá. Nechajte sa rozmaznávať lahôdkami tej najvyššej úrovne v reštaurácii so štýlovou atmosférou. Ponúkame suroviny z miestnych produktov,čerstvé mäso zo slovenských fariem či rakúskych dodávateľov. Niektoré jedlá pripravujeme technikou Sous-vide, ktorá si kladie za cieľ maximalizovať chuť, textúru a nutričnú hodnotu jedál.

Hotel ponúka stravovanie formou bufetových stolov počas pobytových baličkov s elegantným prestieraním s bohatou ponukou.

RAŇAJKY: podávame formou bufetových stolov od 8-10.00 hod., v prípade záujmu u business cestujúcich od 7-8.00 formou ala cart raňajkového menu,resp. donáškou na hotelovú izbu.

OBEDY: ponúkame formou obedového menu za 10 EUR pre hotelových hostí .. V ponuke je denne obmieňaný výber tradičných jedál najmä slovenskej a regionálnej kuchyne doplnenej výberom čerstvých cestovín a šalátov.

HAPPY-HOURS: od 15-17.00 hod. ponúkame vynikajúcu premier selection kávu ,anglické čaje s domácimi dezertami len za 4,99 EUR- servírujeme v anglickom lobby bare či kaviarni La Bella pri jemnej hudbe!

VEČERE: ponúkame formou bohatých bufetových stolov od 18-20.00 hod. - v ponuke polievky,hlavné jedlá výberom minimum z 8 hlavných jedál a príloh,množstva šalátov ,príloh,dezertov.Cena Bufetových stolov 15 EUR  pre hotelových hostí.

ROMANTICKÉ VEČERE

Pre hostí vyhľadávajúcich romantiku,súkromie či privátnu atmosféru sme pripravili naše obľúbené a vyhľadávan'romantické večere: na výber od 19-21.30 hod. sú:

ROMANTICKÁ VEČERA aĺa Italy v reštaurácii Millenium: : 3-chodové servírované menu s talianskymi špecialitami  pri slávnostne prestretom rezervovanom stole: s dezertami a aperitívom-pohárom prosecca či pohárom portského vína  -cena večere pre dvoch:  50 EUR / 2 os.

alebo pre náročnejších klientov -na jubileum či k maximálnemu súkromiu vo dvojici:

ROMANTICKÁ VEČERA  Romeo a Julia v samostatnom salóniku : pozostávajúceho výberom zo 4-chodového servírovanom menu v separátnej miestnosti s veľkým stolom a štýlovo nazdobenom s čerstvými kvetmi pre dámu, s množstvom sviečok a romantiky. K jedlám ponúkame aperitív: potské víno + fľašu vína z celebritnej vinotéky či ľahšie talianske sekty Cinzano či Martiny Prosecco: . Cena balika komplet: : 100  EUR / 2 os. / rezervacia salonika na 1,5 hod.

K chutným jedlám ponúkame  výber vín z celebritnej vinotéky. Možete u nás ochutnať vína hercov Gerarda Depardieau,Pierra Richarda . V ponuke sú aj vína speváka Stinga,futbalistu Messiho či producenta Coppolu z kalifornských vinic.

Reštaurácia Millenium Vás rada privíta v čase raňajok, formálneho obeda alebo pri slávnostnej večeri.Pripravuje taktiež  ponuky pre firmy: business raňajky, obedy,pracovne posedenia , firemné večere s obchodnými partnermi  v elegatnom prostredí reštaurácie.

VINOTÉKA HOTELA SERGIJO -s ponukou  vín francúzskych hercov GERARDA DEPARDIEAU a PIERRA RICHARDA ,producenta Coppolu z Kalifornie či speváka Stinga,ktorý kupil vinice v Toskánsku a robí svoje vína.Takisto sú v ponuke vína futbalistu Messiho.Štýlová vinotéka ponúka komorné prostredie pre dvojice či skupinu pre ochutnávku celebritných vín!

Otváracie hodiny:denne od 10:00-22.00 –na požiadavku aj neskôr.


 

Dôležité informácie

Otváracia doba
Pondelok - Nedeľa od 10:00 do 22:00

Stravovanie
Raňajky sa podávajú medzi 8-10.00 bufetové stoly
Obedové servírované menu : 13-15.00 hod.
večera – v reštaurácii medzi 18-20.00 bufetové stoly.

Rezervácia pre neubytovaných hostí na večerné bufety v cene 25 EUR/os s aperitívom alebo
slávnostnú romantickú večeru na tel.čísle: 0903-312651, 033-7726646 alebo mailom hotel@sergijo.sk.