Pobytové balíčky

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť

 

Pobytové baličky wellnes,romantiky a kúpeľnej liečby!

Dokonalú kombináciu ubytovania,služieb a stravy nakombinované na 2-7 nocí predstavujú naše baličky s množstvom bonusov pre Vás. V cene s'ú zahrnuté niektoré zlavnené a bonusové služby aby sme Vám na 2-7 nocí pripravili vynikajúci oddych. Do baličkov sme zaradili  množstvo masáží,bahenných zábalov a procedur. Súčasťou je relax v novom butikovom wellnes pre dokonalý privátny oddych s občerstvením. Chceme nimi zabezpečiť pre Vás to naj...Oddych,kľud,bezpečné privátne a nerušené služby pre maximálne pohodlie. Pripravili sme stravovanie formou bohatých bufetových stolov s čerstvým horúcim pečivom,množstvom dmácich dezertov a koláčikov ktoré denne pripravujeme. Terasy ponúknu od jari a leta množstvo slnka,relaxu,kludu pri dobrej knihe- na zimu sme doplnili vnútornú knižnicu a lobby bar .

Teda vyberte si z ponuky wellnes,romantických či kúpeľných pobytov a užívajte dokonalú kombináciu toho naj! Môžete pobyty aj kupiť ako darček,vtedy Vám vystavíme darčekovú poukažku ako jeden z najlepších alternatív darčekov ktré vždy potešia! 

Vyberte si z ponuky baličkov a budeme radi ak nás navšívite!

od 90 izba/noc

RELAX POBYT pri aktuálnych covid opatreniach

Viac info
od 120 izba/noc

Wellnes pobyt čaro Piešťan

Viac info
od 120 izba/noc

Kúpeľný pobyt CLASSIC

Viac info
od 150 izba/noc

Luxusný wellnes pobyt Magické Pieštany

Viac info
od 280 izba/noc

Luxusný kúpeľný pobyt ZDRAVIE s plnou penziou

Viac info
od 380 izba/pobyt

Luxusná romantika pre náročných

Viac info
od 160 izba/pobyt

Romantická noc s romantickou večerou

Viac info

Zľava -10% na všetky pobyty!

Využite teraz špeciálne zvýhodnenie online rezervácií pobytov. Iba na našom webe získate 10% zľavu. Kliknite na odkaz nižšie. 

Využiť zľavu