DETOX-ANTISTRES-IMUNITA all inclusive program/3-5 nocí/

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
100 €

Rezevovať online

  • Priama rezervácia
  • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

AKTIV  DETOX- ANTISTRES-IMUNITA/ 3-5 nocí 

Analýzu tela + 15 detox procedúr , masáží a wellnesu pri meditačnej relaxačnej hudbe/ 3-5 nocí/:+ špeciálna celodenná detox strava  a detox pitná kúra

Cena s ubytovanim v elegantnej izbe

        od 100 EUR/ os/noc s ubytovaním a balíkom 5D DETOX-proti stresu a na podporu imunity

PROGRAM DETOX- ANTISTRES-IMUNITA -program zameraný na relax,oddych pri privátnom wellnese a meditačnej hudbe ,pri množstve masáží na harmonizáciu tela a mysle,  a protistresových zábaloch v kombinácii s očistnou detox stravou  a pitným režimom./ detox čaje, liečivá mineralna voda, ovocné a zeleninové šťavy/. 

Antistresový detox balík  je komplexom procedúr, ktoré pôsobením dopomáhajú k maximálnej relaxácii, odbúrania stresu a obnovením zdravého psycho-emocionálneho stavu. Komplexná aplikácia wellness procedúr zmierňuje chronickú únavu, uvoľňuje svaly a celé telo a uvádza ľudskú myseľ do stavu pokoja a rozkoše. Po dokončení programu sa v tele úplne naštartujú chemické a fyziologické procesy, človek pocíti ľahkosť a mimoriadny príval sily, energie a zažije celý rad pozitívnych emócií.

Program DETOX-ANTISTRES-IMUNITA zahŕňa:

Kompletnú analýzu tela špičkovým medicinskym prístrojom  IN BODY 230   .Ide o  jeden z najspolahlivejších prístrojov pre diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela, využívaného aj v medicine a DETOX programoch v celom svete.  

Tento analyzátor určí okrem  obezity a množstva vnútrobrušného- viscerálneho tuku, ktorý je zodpovedný za metabolický syndrom a BMI, aj minimálnu kalorickú spotrebu,čo je množstvo energie, ktorú naše telo potrebuje pre svoje základné životné funkcie. Vysvetíme a vytllačíme  Vám Vaše výsledky meraní  a odporúčania vhodných stravovacích návykov a vzorových jedálnych lístkov. Takisto Vám zostavíme Detox jedálny lístok na Vami vybraný typ 5D detox pobytu s naplánovaním procedúr ,zábalov a masáží podporujúce detox tela a pripravíme Vás na proces chudnutia ,zmeny životného štýlu , stravovacích návykov a pohybovej aktivity.

3-5x  DETOX jedálny lístok (raňajky, doobedné zdravé smoothie + zdravý kvalitný obed,  poobedný zdravý snack+ večera )

3-5x DETOX pitný režim: celodenné čerstvé detox zeleninové a ovocné štavy,detox limonády a detox špeciálne čaje a minerálne liečivé vody

1x HOT STONE masáž chrbta  lávovými kameňmi - na dokonalé uvolnenie stresu,odstránie napätie a bolestí chrbta  / 40 min.  

1x Masáž hlavy Nirvana na odblokovanie stresu,uvoľnenie a relax  / 25 min 

1x reflexná detoxikačá masaž nôh a chodidiel / 30 min. 

1x luxusná antistresová  masáž Znovuzrodenie celého tela / 50 min. 

2 x privátny perličkový kúpeľ počas dňa v záhrade či vo vnútornom wellnes podľa počasia

2x  Fínska sauna s relaxačnou  miestnosťou a wellnes sprchami počas dňa pri meditačnej wellnes hudbe pre Vás súkromne

1x  bahenný izraelský zábal čiastočný s liečebnými a kozmetickými účinkami  / alebo čokoládový zábal zo 100% čokolády proti stresu /45 min. 

3-5x chôdza pri jazere Slňava- Nordig Walking -palice pre Vás pripravíme

2x cykloturistika po 60 min. na Vážskej cykloturistickej dráhe pri hoteli -pre relaxaciu pri jazere

3-5x x fitness špeciálne zostavené cvicenia pre Vás alebo  cvičenia ráno v záhrade pri hudbe

Celodenne relaxačný oddych  v záhrade -k dispozícii oddychové lôžka pre Vás  pre maximálny kľud v prírode / s množstvom kníh pre maximálny oddych a relax/ 

Navyše:

1 x privátna súkromná rezervácia wellnes / sauna,vírivka,meditačná hudba, relaxačná miestnosť ,wellnes sprcha. –rezervácia večer s romantickou atmosférou pri sviečkach s detox nápojmi a ovocím 60 min. / pri pobyte na 4-5 dni: 2x 60 minút pre Vás

 

 

 

 

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

 KU VŠETKYM POBYTOM MOŽNOSŤ DOKUPIŤ:
• Zrkadlisko /termálny minerálny kúpeľ + bahnisko /bahenný kúpeľ/ v luxusnom kúpeľnom dome IRMA alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Boutique Hotel Sergijo je luxusný Adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti možu byť členmi klubového hotela kde majú zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú,komornú,kľudnú atmosféru,oddych,skvelé masaže a oddych v butikovom wellnes. Ohradený areal s množstvom kvetov,fontánou a sukromným parkoviskom! Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava,. Hotel má masérske centrum a: poskytujeme priamo u nás: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aromamasáže,liečebné masaže, a-viac ako 22 druhov masaží,ošetrení a baličkov detoxikačných,anticelulitídnych a liečebných.

Zľava -10% na všetky pobyty!

Využite teraz špeciálne zvýhodnenie online rezervácií pobytov. Iba na našom webe získate 10% zľavu. Kliknite na odkaz nižšie. 

Využiť zľavu