AKTIV 5D DETOX-ANTISTRES-IMUNITA all inclusive program/3-5 nocí/

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
100 €

Rezevovať online

 • Priama rezervácia
 • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

AKTIV 5D Detox – antistress – imunita: all inclusive program (3-5 nocí)

 

Základné informácie

Active DETOX – ANTISTRES – IMUNITA (3-5 nocí)

Analýza tela + 15 detox procedúr, masáží a wellness pri meditačnej relaxačnej hudbe (3-5 nocí) + špeciálna celodenná detox strava a detox pitná kúra

Cena s ubytovaním v elegantnej izbe

 od 100 EUR/ os/noc s ubytovaním a balíkom 5D DETOX proti stresu a na podporu imunity

 

PROGRAM DETOX – ANTISTRES – IMUNITA je program zameraný na relax, oddych v privátnom wellness a pri meditačnej hudbe, s množstvom masáží na harmonizáciu tela a mysle a antistresových zábaloch v kombinácii s očistnou detox stravou a pitným režimom ako detox čaje, liečivá minerálna voda, ovocné a zeleninové šťavy a pod. 

Antistresový detox balík je komplexom procedúr, ktoré pôsobením dopomáhajú k maximálnej relaxácii, odbúrania stresu a obnovením zdravého psychického a emocionálneho stavu. Komplexná aplikácia wellness procedúr zmierňuje chronickú únavu, uvoľňuje svaly a celé telo a uvádza ľudskú myseľ do stavu pokoja. Po dokončení programu sa v tele naštartujú priaznivé chemické a fyziologické procesy, človek pocíti ľahkosť a mimoriadny príval sily, energie a zažije celý rad pozitívnych emócií.

 

Program DETOX – ANTISTRES – IMUNITA zahŕňa:

Kompletnú analýzu tela špičkovým medicínskym prístrojom IN BODY 230. Ide o jeden z najspoľahlivejších prístrojov na diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela, využívaného aj v medicíne a DETOX programoch po celom svete.

Tento analyzátor určí okrem obezity a množstva vnútrobrušného – viscerálneho tuku, ktorý je zodpovedný za metabolický syndróm a BMI, aj minimálnu kalorickú spotrebu, čo je množstvo energie, ktorú naše telo potrebuje pre svoje základné životné funkcie. Vysvetlíme a vytlačíme Vám Vaše výsledky meraní a odporúčania pre vhodné stravovacie návyky a vzorové jedálne lístky.

 

Taktiež Vám zostavíme detox jedálny lístok na Vami vybraný typ 5D detox pobytu s naplánovaním procedúr, zábalov a masáží podporujúce detox tela a pripravíme Vás na proces chudnutia, zmeny životného štýlu, stravovacích návykov a pohybovej aktivity.

 

 • 3-5x DETOX jedálny lístok (raňajky, doobedné zdravé smoothie + zdravý kvalitný obed, poobedný zdravý snack + večera ),
 • 3-5x DETOX pitný režim: celodenné čerstvé detox zeleninové a ovocné šťavy, detox limonády a detox špeciálne čaje a minerálne liečivé vody,
 • 1x HOT STONE masáž chrbta lávovými kameňmi – pre dokonalé uvoľnenie stresu, odstránenie napätia a bolestí chrbta (40 min.), 
 • 1x masáž hlavy Nirvana na odblokovanie stresu, uvoľnenie a relax (25 min.) 
 • 1x reflexná detoxikačá masáž nôh a chodidiel (30 min.),
 • 1x luxusná antistresová masáž Znovuzrodenie celého tela (50 min.),
 • 2 x privátny perličkový kúpeľ počas dňa v záhrade či vo vnútornom wellness podľa počasia,
 • 2x fínska sauna s relaxačnou miestnosťou a wellness sprchami počas dňa pri meditačnej hudbe pre Vás súkromne,
 • 1x bahenný izraelský zábal čiastočný s liečebnými a kozmetickými účinkami (alebo čokoládový zábal zo 100 % čokolády proti stresu) (45 min.),
 • 3-5x chôdza pri jazere Slňava – Nordic walking – palice pre Vás pripravíme,
 • 2x cykloturistika po 60 min. na Vážskej cykloturistickej dráhe pri hoteli – pre relaxáciu pri jazere,
 • 3-5x x fitness špeciálne zostavené cvičenia pre Vás alebo cvičenia ráno v záhrade pri hudbe.

 

Celodenne relaxačný oddych v záhrade. K dispozícii sú pre Vás oddychové lôžka pre maximálny kľud v prírode. K dispozícii je tiež množstvo kníh pre Váš oddych. 

 

Navyše:

1 x privátna súkromná rezervácia wellness (sauna, vírivka, meditačná hudba, relaxačná miestnosť ,wellness sprcha). Rezervácia večer s romantickou atmosférou pri sviečkach s detox nápojmi a ovocím 60 min. Pri pobyte na 4-5 dní: 2x 60 minút pre Vás.

REZERVOVAŤ TENTO BALÍK

 

 

 

 

 

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

 KU VŠETKYM POBYTOM MOŽNOSŤ DOKUPIŤ:
• Zrkadlisko /termálny minerálny kúpeľ + bahnisko /bahenný kúpeľ/ v luxusnom kúpeľnom dome IRMA alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Boutique Hotel Sergijo je luxusný Adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti možu byť členmi klubového hotela kde majú zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú,komornú,kľudnú atmosféru,oddych,skvelé masaže a oddych v butikovom wellnes. Ohradený areal s množstvom kvetov,fontánou a sukromným parkoviskom! Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava,. Hotel má masérske centrum a: poskytujeme priamo u nás: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aromamasáže,liečebné masaže, a-viac ako 22 druhov masaží,ošetrení a baličkov detoxikačných,anticelulitídnych a liečebných.