AKTIV DETOX -aktívny 5D detoxikačný pobyt all inclusive /5-7 dní/ pre 2.os.

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
150 €

Rezevovať online

  • Priama rezervácia
  • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

Pobytový balíček zahŕňa aktívny DETOX balík s 25 detox procedúrami pre každú osobu ,celodennou detox stravou a all iclusive detox pitným režimom!

To najlepšie čo môžete na reštart pre seba urobiť! Zostavený podľa 5D Detox  metódy svetových odborníkov.

AKTIV DETOX - je najlepší detoxikačný program spojený s detoxikačnými  masážami ,bahenným zábalom bahenným a a termálnym kúpeľom s liečivou termálnou vodou. Je zameraný na čo najlepšie vyčistenie tela od odpadu a toxínov, ako aj na zbavenie sa nadbytočných tukových zásob v krátkom čase. Hlavným zameraním je zavedenie starostlivo vybranej stravy, a špeciálny pitný režim z detox nápojov ,prírodnej liečivej vody a čajov počas týždňa. Na zvýšenie účinnosti terapie sa používajú detoxikačné druhy masáží, rovnako ako perličkové kúpele, aromaterapia a pealingy  izraelskou soľou a bahenné zábaly a kúpele. Fyzickú aktivitu tela v procese detoxikácie sa udržuje prostredníctvom prechádzok pri jazere  a fitness cvičeniami. Program využíva detoxikačné a liečebné učinky bahna.Táto kúra spočíva v aplikácii vyzretého termálneho bahna bohatého na prírodné protizápalové látky na určité oblasti tela s cieľom dosiahnuť významné výhody pre kosti, kĺby a svaly. Ošetrenie bahnom je zakončené teplým zábalom a  bahenný kúpeľ  je spolu s pobytom v termálnej vode, ktorá je navrhnutá tak, aby zvyšovala účinky liečby a poskytovala organizmu väčšie výhody.
Program AKTIV DETOX zahŕňa:
5-7x DETOX  jedálny lístok  (raňajky, doobedné detox smoothie , zdravý obed,poobedný zdravý snack + večera )
5-7x DETOX celodenný pitný režim/ ovocné a zeleninové štavy,detox čaje,liečebná detox voda,detox nápoje – podávané počas celého dňa 
1x lymfodrenážna masáž celého tela/ 50 min
1x detoxikačná  masaž nôh a chodidiel / 25 min
1x terapeutická detoxikačná ručná masáž brucha  /20 min
1x detoxikačný peeling morskou izraelskou solou/ 25min 
1x detoxikačná  masáž celého tela  /45 min. 
1x detox lymfodrenážna masaž tváre a dekoltu / 20 min. 
1x aromaterapeutická masáž chrbta  vonnými olejmi/ 30 min. 
1x bahenný detox zábal + suchý zábal v liečebnom centre hotela / 40 min.
1x masáž hlavy a šije Nirvana / 15 min.
1x zábal na ruky/ 15 min.
1x bahenná maska na tvár / 15 min. 
5x detox zábal na chodidlá
3x privátny Perličkový kúpeľ vo wellnes či záhrade v lete
3x privátna Sauna s relaxačnou  miestnosťou a wellnes sprchami
5-7x chôdza pri jazere Nordic walking  
1x cykloturistika 120 min. okolo jazera / možnost nahrady turistikou Nordic walking palice k dispozícii
5-7x fitness cvičenia  pre Vás-špeciálne zostavíme denný cvičebný plán alebo  cvičenia špeciálne pre Vás ráno v záhrade 
1x  termálny liečebný minerálny kupeľ/ zrkadlisko/+ 1x bahenný kupeľ/ bahnisko v kupeľoch –pri pacientoch ktorí nemožu absolvovať náhrada špeciálnym detox bahenným zábalom v hoteli
špeciálne pre POBYT 5D DETOX: 
3x privátna rezervácia celého  wellnes / sauna,vírivka,daždová sprcha,relaxačná miestnosť/  s romantickou atmosférou pri sviečkach s detox nápojmi a ovocím !
Počas celého tyždna  all inclusive detox pitný režim: liečivá kúpeľná voda celodenne, ovocné detox štavy a čaje špeciálne zostavené na detox! 
Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

 KU VŠETKYM POBYTOM MOŽNOSŤ DOKUPIŤ:
• Zrkadlisko /termálny minerálny kúpeľ + bahnisko /bahenný kúpeľ/ v luxusnom kúpeľnom dome IRMA alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Boutique Hotel Sergijo je luxusný Adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti možu byť členmi klubového hotela kde majú zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú,komornú,kľudnú atmosféru,oddych,skvelé masaže a oddych v butikovom wellnes. Ohradený areal s množstvom kvetov,fontánou a sukromným parkoviskom! Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava,. Hotel má masérske centrum a: poskytujeme priamo u nás: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aromamasáže,liečebné masaže, a-viac ako 22 druhov masaží,ošetrení a baličkov detoxikačných,anticelulitídnych a liečebných.

Zľava -10% na všetky pobyty!

Využite teraz špeciálne zvýhodnenie online rezervácií pobytov. Iba na našom webe získate 10% zľavu. Kliknite na odkaz nižšie. 

Využiť zľavu