Romantický večer s romantickou večerou

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
160 €

Rezevovať online

  • Priama rezervácia
  • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

Romantický večer s romantickou večerou

 

Základné informácie

Cena zahŕňa:

• ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc v elegantnej izbe 

• Bohaté bufetové raňajky v reštaurácii Millenium

• 1x slávnostná 3-chodová romantická večera pre dvoch s aperitívom, portským vínom alebo Proseccom a dezertom pre dvoch,

• fitness a stacionárne bicykle denne k dispozícii grátis,

• 5 EUR kupón na nákup šperku, tašiek alebo šatky v butiku Fiorenzza collection,

  • V lete vstup do letnej záhrady s množstvom kvetov,vírivkou,masažami v záhrade, stpolným tenisom,opaľovacími lôžkami a terasou

• neskorý odchod do 13:00 hod.

 

Dôležité informácie

Ku všetkým pobytom možnosť dokúpiť:

Zrkadlisko: termálny minerálny kúpeľ + bahnisko (bahenný kúpeľ) v luxusnom kúpeľnom dome Irma alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť.

Grand Boutique Hotel Sergijo je luxusný adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti môžu byť členmi klubového hotela a môžu celoročne využívať zľavy na pobyty a služby.


Ponúkame tichú, komornú, kľudnú atmosféru, oddych a skvelé masáže v butikovom wellness, ohradený areál s množstvom kvetov, fontánou a súkromným parkoviskom. Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava. Hotel má masérske centrum a poskytuje bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aroma masáže, liečebné masáže a viac ako 22 druhov masáží, ošetrení a balíčkov detoxikačných, anticelulitídnych a liečebných.

 

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

 KU VŠETKYM POBYTOM MOŽNOSŤ DOKUPIŤ:
• Zrkadlisko /termálny minerálny kúpeľ + bahnisko /bahenný kúpeľ/ v luxusnom kúpeľnom dome IRMA alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Boutique Hotel Sergijo je luxusný Adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti možu byť členmi klubového hotela kde majú zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú,komornú,kľudnú atmosféru,oddych,skvelé masaže a oddych v butikovom wellnes. Ohradený areal s množstvom kvetov,fontánou a sukromným parkoviskom! Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava,. Hotel má masérske centrum a: poskytujeme priamo u nás: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aromamasáže,liečebné masaže, a-viac ako 22 druhov masaží,ošetrení a baličkov detoxikačných,anticelulitídnych a liečebných.