Luxusný kúpeľný pobyt Royal s plnou penziou 2-7 nocí pre 2.os

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
250 €

Rezevovať online

 • Priama rezervácia
 • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

Luxusný kúpeľný pobyt Royal s plnou penziou 2-7 nocí pre 2 osoby

Základné informácie

Pobyt od 2 - 7 dní s plnou penziou, masážami, privátnym wellness, bahennými zábalmi a kúpeľnými procedúrami s termálnou vodou Piešťan.

V cene pobytu je zahrnuté:

 • ubytovanie v elegantnej dvojposteľovej izbe,
 • denne bohaté raňajky v reštaurácii Millenium,
 • denne obedy výberom z obedového menu hotela (2-chodové menu k výberu)
  denne večera výberom z bohatých bufetových stolov.


LIEČEBNÉ PROCEDÚRY :

Masáže + bahenné zábaly + privátny wellness + bahnisko a zrkadlisko alebo bazény len pre Vás v kúpeľoch s bezplatným transferom.

 • 1x liečebná aroma masáž chrbta levanduľovými alebo citrusovými olejmi pre dámu (30 min.),
 • 1x liečebná reflexná masáž nôh a chodidiel pre dámu alebo masáž tváre, dekoltu a rúk Cleopatra (20 min.),
 • 1x masáž HOT Stone lávovými kameňmi pre pána (30 min.),
 • 1x liečebná masáž chrbta a šije Znovuzrodenie pre pána (20 min.),
 • 2x bahenný zábal 30 min. : na kĺby, ruky, nohy, chrbát – podľa výberu (1x pre každú osobu/ na výber izraelské bahno z Mŕtveho mora alebo sírne bahno vhodné na pohybové ústrojenstvo, kosti a kĺby),
 • bahnisko/ Bahenný termálny liečebný bazén v kúpeľoch/  + zrkadlisko / Termálny bazén s liečivou vodou/ + suchý zábal: tradičná 200-ročná procedúra Piešťan pre zdravie, alebo návšteva bazénov s transferom tam aj späť.

Privátny butikový wellness denne : len pre Vás vo dvojici sauna, jacuzzi, relaxačná miestnosť s wellness hudbou, výberom čajov pri hudbe len pre Vás (40 min.)

neobmedzený vstup do fitnes,

biliard, šachy, spoločenské hry grátis v anglickom lobby bare hotela WIFI vo všetkých priestoroch hotela grátis,

• bezplatný transfer denne do kúpeľov na prechádzku po kúpeľnom parku,

• v lete vstup do vonkajšej záhradnej časti s opaľovacími lôžkami, vonkajšími vírivkami a terasou s hudbou a množstvom kvetov.

 

Dôležité informácie

Grand Boutique Hotel Sergijo je luxusný adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti môžu byť členmi klubového hotela a môžu celoročne využívať zľavy na pobyty a služby.
Ponúkame tichú, komornú, kľudnú atmosféru, oddych a skvelé masáže v butikovom wellness, ohradený areál s množstvom kvetov, fontánou a súkromným parkoviskom. Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava. Hotel má masérske centrum a poskytuje bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aroma masáže, liečebné masáže a viac ako 22 druhov masáží, ošetrení a balíčkov detoxikačných, anticelulitídnych a liečebných.

 

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

 KU VŠETKYM POBYTOM MOŽNOSŤ DOKUPIŤ:
• Zrkadlisko /termálny minerálny kúpeľ + bahnisko /bahenný kúpeľ/ v luxusnom kúpeľnom dome IRMA alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Boutique Hotel Sergijo je luxusný Adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti možu byť členmi klubového hotela kde majú zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú,komornú,kľudnú atmosféru,oddych,skvelé masaže a oddych v butikovom wellnes. Ohradený areal s množstvom kvetov,fontánou a sukromným parkoviskom! Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava,. Hotel má masérske centrum a: poskytujeme priamo u nás: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aromamasáže,liečebné masaže, a-viac ako 22 druhov masaží,ošetrení a baličkov detoxikačných,anticelulitídnych a liečebných.