DETOX-BEAUTY-ANTI AGING all inclusive program (3-5 nocí)

Garancia najlepšej ceny
Príchod
Odchod
Overiť dostupnosť
Od
100 €

Rezevovať online

  • Priama rezervácia
  • Garancia najlepšej ceny

Pobytové balíčky

Základné informácie

PROGRAM EXPRESS DETOX: BEAUTY- a ANTIAGING PROGRAM na 3-5 nocí:

Kompletná analýza zloženia tela + nastavenie detox jedálneho lístka + 15 expres detox a beauty procedúr a masáží pre každú osobu počas pobytu (3-5 nocí):

+ špeciálna celodenná detox zdravá strava a detox celodenná pitná kúra! Doporučená dĺžka pobytu: min. 4-5 nocí.

Cena s ubytovaním v elegantnej izbe : 

od  100 EUR/ os/noc s ubytovaním a balíkom DETOX: BEAUTY- a ANTIAGING

Express program zameraný na detox, zdravú stravu, masáže a beauty skrášľujúce procedúry. Program pozostáva zo špeciálne pripraveného plánu expres detoxikácie, prírodných terapií a beauty skrášľujúcich masáží a procedúr, ktoré majú pomôcť spomaliť účinky starnutia. DETOX čistí telo, zmierňuje napätie a následne relaxačná masáže a beauty procedúry dodajú energiu a prebúdzajú krásu, zmyselnosť a zjemnenie pokožky tela a tváre. Pri pobytoch používame kozmetiku Ahava z Izraela, kvalitné kokosové oleje, ktoré sú známe účinkami proti starnutiu a dodávajú svieži vzhľad.

Špeciálne beauty programy je možné objednať aj pre pána: svojmu milovanému môžete pripraviť radosť tým, že sa postaráte o jeho zdravie, psychické pohodlie a emocionálnu pohodu. Zotavenie sa po práci a získanie harmónie a energie: program zahŕňa pre pána tie isté procedúry len je Beauty ošetrenie Cleopatra a masky na tvár nahradené masážou Znovuzrodenie, čo je najlepším spôsobom, ako sa zbaviť únavy a načerpať príval energie. Miesto aroma masáže pre pána bude masáž HOT STONE lávovými kameňmi.

Program Express Detox: beauty- a antiaging zahŕňa pre každú osobu :

Kompletnú analýzu tela špičkovým medicinskym prístrojom IN BODY 230. Ide o jeden z najspoľahlivejších prístrojov pre diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela, využívaného aj v medicíne a DETOX programoch v celom svete.

Tento analyzátor určí okrem obezity a množstva vnútrobrušného - viscerálneho tuku, ktorý je zodpovedný za metabolický syndróm a BMI, aj minimálnu kalorickú spotrebu, čo je množstvo energie, ktorú naše telo potrebuje pre svoje základné životné funkcie.

Vysvetlíme a vytlačíme Vám Vaše výsledky meraní a odporúčania vhodných stravovacích návykov a vzorových jedálnych lístkov. Takisto Vám zostavíme detox jedálny lístok na Vami vybraný typ 5D detox pobytu s naplánovaním procedúr, zábalov a masáží podporujúce detox tela a pripravíme Vás na proces chudnutia, zmeny životného štýlu, stravovacích návykov a pohybovej aktivity.

• 3-5x špeciálny kvalitný DETOX celodenný jedálny lístok (raňajky, doobedné zdravé detox smoothie + obed, poobedný ľahký snack + večera) – zostavený špeciálne pre Vás s množstvom bio produktov, rýb, produktov podporujúcich detoxikačný proces – servírované pre Vás v špeciálne pripravenej časti reštaurácie Millenium,
• 3-5 x DETOX celodenný pitný režim (čerstvé ovocné a zeleninové detox štavy, detox čaje, liečebná detox voda, detox nápoje podávané počas pre Vás počas celého dňa),
• 1x peeling tela izraelskou soľou alebo kofeínovými peelingami na detox (30 min.),
• 1x anticelulitídna masáž tela alebo aromaterapeutická levanduľová či citrusová masáž chrbta (45 min.) pre pána masáž lávovými kameňmi HOT STONE,
• 1x beauty masáž Cleopatra kokosovými olejmi na tvár + dekolt (30 min.) alebo masáž chrbta Malibu kokosovými olejmi (pre pána masáž Znovuzrodenie),
• 1x masáž hlavy Nirvana na uvoľnenie stresu, proti migréne s masážou šije (15 min.),
• 1x zábal rúk s jemnou masážou (15 min.),
• 1x beauty bahenná maska na tvár (20 min.),
• 1x reflexná masáž nôh a chodidiel pre detox a dokonalý relax (20 min.),
• 2x privátne jacuzzi počas vo wellness či v záhrade v lete len pre Vás v presne vyhradenom čase,
• 2x privátne fínska sauna s relaxačnou miestnosťou a wellness sprchami počas detox pobytu,
• 1x privátna rezervácia celého wellness špeciálne pre Vás večer s romantickou atmosférou pri sviečkach s detox nápojmi a ovocím (60 min. súkromne celé wellness centrum len pre Vás),
• 3-5x x špeciálne fitness cvičenia počas pobytu vo fitness centre + cvičenia ráno v záhrade,
• 3-5x chôdza pri jazere Sĺňava (Nordic Walking alebo cykloturistika) palice i bicykle grátis pre Vás,
• k pobytu pripravený župan, papuče, špeciálne detox náplaste večer, rezervované miesta v lete na opaľovanie v záhrade plnej oddychu, opaľovania a relaxu a maximálna starostlivosť!

 

JESENNY BONUS:

1x 40 min. HOT STONE MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

Rezervovať tento balík

Dôležité informácie

Ku všetkým pobytom možnosť dokúpiť:

Zrkadlisko (termálny minerálny kúpeľ) + bahnisko (bahenný kúpeľ) v luxusnom kúpeľnom dome Irma alebo Napoleon v Kúpeľoch Piešťany spolu s transferom tam aj späť .

Grand Boutique Hotel Sergijo je luxusný adult friendly butikový hotel s komornou klubovou atmosférou. Klienti môžu byť členmi klubového hotela, kde môžu čerpať zľavy na pobyty a služby celoročne.

Ponúkame tichú, komornú, kľudnú atmosféru, oddych a skvelé masáže v butikovom wellness. Ohradený areál s množstvom kvetov, fontánou a súkromným parkoviskom. Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava. Hotel má masérske centrum a poskytuje priamo vo svojej budove: bahenné zábaly, čokoládové zábaly, aroma masáže, liečebné masáže a viac ako 22 druhov masáží, ošetrení a balíčkov detoxikačných, anticelulitídnych a liečebných.