• GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO**** Piešťany, Slovakia

Luxury hotel
Member of Small Elegant Hotels of the World

Grand Hotel Sergijo ****, luxusný hotel v Piešťanoch sa nachádza v rekreačnej časti Sĺňava II. Je jediným medzinárodným hotelom v okolí, nachádzajúci sa v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany, len 80 km od Bratislavy a 120 km od Viedne v priamom diaľničnom spojení.

Poloha hotela

Grand Hotel Sergijo patrí medzi najkrajšie hoteli v okolí v kúpeľnom meste Piešťany. História kúpeľov je úzko spätá s históriou mesta od r. roku 1549. V roku 1682 cisár Leopold I. zobral Piešťany a okolie aj s kúpeľmi pod svoju ochranu. Základnými prírodnými liečivými zdrojmi piešťanských kúpeľov sú sadrovo-sírna termálna voda s teplotou 67-69o C (aplikuje sa formou bazénových a vaňových kúpeľov) a liečivé sírne bahno (aplikuje sa vo forme čiastočných alebo celkových zábalov). Kúpele sú zamerané na liečbu chorôb pohybových ústrojov a nervových chorôb. Patria medzi najvýznamnejšie európske kúpele svojho druhu, známe na celom svete.

Grand Hotel Sergijo sa nachádza neďaleko kúpeľného centra a hostia majú možnosť využívať ambulantnú kúpeľnú liečbu. Piešťany sú miestom s najväčším množstvom slnečných dní v roku a vynikajúcim diaľničným spojením so všetkými významnými mestami. Pre charterové lety je k dispozícii letisko Piešťany.

POPIS HOTELA

GRAND HOTEL SERGIJO****
UBYTOVACIA ČASŤ:

Grand Hotel Sergijo má kapacitu 25 izieb, z hoto 2 VIP apartmány,16 de-luxe dvojposteľových izieb,6 2-postelovych izieb s dvojprísteľkami pre rodiny a 2 jednoposteľové izby. Celková kapacita ubytovacej časti je 48 pevných lôžok a 8 na prísteľkoch, celkovo pre 56 osôb.

Izby sú vybavené komplexným luxusným talianskym nábytkom a vybavením v rozlohe od 28-45 m2 s balkónom, komplexným vybavením: veľké manželské dvojpostele s BIO madracmi, písacie stolíky, kreslá resp. pohovky na sedenie, minibar, trezory, kúpeĺne s Wellness sprchami Hans Grohe a mnoho doplnkov ako exkluzívne osvetlenia a obrazy. Všetky izby sú s balkónmi s výhľadom na jazero, TV s ruskými, francúzskymi, španielskymi, talianskymi, anglickými, nemeckými a mnohými inými svetovými TV stanicami. Všetky izby majú bezplatné rýchle WIFI pripojenie na internet.

GRAND HOTEL SERGIJO****

REŠTAURAČNÉ ČASTI:

LA REINE reštaurácia
jedinečná svojho druhu v Piešťanoch aj okolí. Poskytuje možnosti stravovania pre 65 osôb s možnosťou usporiadania akcií, eventov a svadieb do 80 osôb. Má vynikajúce menu zamerané na steakové menu a medzinárodné špeciality.

GRAND HOTEL SERGIJO****

Kaviareň LA BELLA
ponúka posedenie v pekne dekorovanej kaviarni v talianskom štýle so širokou ponukou káv, dezertov, talianskych kávových kokteilov a tapasov. Kapacita pre 20 osôb.

GRAND HOTEL SERGIJO****

Anglický LOBBY a CIGÁR BAR
exkluzívny bar v staroanglickom štýle s biliardom, sedením pre 20 osôb s ponukou exkluzívnych koňakov, kubánskych cigár a a nápojov zo širokej ponuky. K dispozícii je aj šachový stôl a karaoke, taktiež miniruleta. V súťaži Bar AWARD vyhral lobby bar v r.2008 ako najlepší hotelový lobby bar Slovenska 1.miesto/ hodnotene hodnotiteľmi z Paríža a Anglicka.

GRAND HOTEL SERGIJO****

Exkluzívna vinotéka s ponukou vín francuzskych hercov Gerarda Daperdieau a Pierra Richarda:
jediná svojho druhu na Slovensku. Ponúka degustácie vín z kolekcie francúzskych hercov a ponuka prijemné posedenie v štýlovej vinnej miestnosti pre 16 osôb.

GRAND HOTEL SERGIJO****

Garden Grill Terasa
hotela ponúka posedenie od apríla do októbra na terase pri fontáne s množstvom kvetov a ponukou grilovaných špecialít, ľahkých šalátov, jarných a letných jedál, čerstvej pizze, s výhľadom na detské ihrisko s altánkom. Kapacita pre 65 osôb.

GRAND HOTEL SERGIJO****

Letná terasa
hotela pre posedenie v oddychovej zóne s Whirpool a vodnou posteľou, s možnosťou oddychu v záhrade. Vynikajúce pre firemné akcie, eventy, teambildingové aktivity a šport – s ping-pongom, vedľa fitness. Vynikajúci priestor pre luxusné letné svadby do 80 osôb v altánkoch ako záhradná party.

GRAND HOTEL SERGIJO****

WELLNES a BEAUTY CENTRUM:

Grand Hotel Sergijo poskytuje vynikajúce možnosti relaxu vo Wellnes a beauty centre hotela.

Wellnes centrum poskytuje veľmi širokú ponuku profesionálnych a liečebných masáži, shiatsu, masáží lávovými kameňmi, čínske i thajské masáže. Taktiež množstvo zábalov od bahenných po čokoládové, izraelské a pod. Beaty centrum má širokú ponuku beauty a kozmetických ošetrení pre dámy aj business ošetrenia pre pánov. Hotel má manikúru, pedikúru, kadernícke služby .

Súčasťou je i fínska sauna pre 12osôb,perličkový kúpeľ pre dokonalý relax a oddych. Pri hoteli sa nachádza letný bazén a možnosť liečebných kúpeľov v neďalekých kúpeľoch s liečebnou termálnou vodou v napoleonských kúpeľoch.

GRAND HOTEL SERGIJO****

ROKOVACIE SALÓNIKY a business servis:

Hotel má 2 rokovacie salóniky:

BUSINESS rokovacia miestnosť pre 50 osôb a salónik DIPLOMAT pre 20 osôb. Obe miestnosti sú s kompletnou technikou: projektory, flipcharty, meotar, WIFI internet, široká ponuka coffee breakov a business menu. Poskytujeme komplexný business servis.

GRAND HOTEL SERGIJO****

ŠPORT a okolie:

Hotel poskytuje krásnu záhradu v ohradenom centre, s fitness, športovými možnosťami v okolí: v blízkosti je najväčší slovenský vodno-lyžiarsky areál Ratnovská zátoka, cykloturistická a turistická dráha okolo jazera Sĺňava a rieky Váh, tenisové kurty, golfové ihrisko, možnosť organizovania poľovačiek v okolí a rybačiek.

GRAND HOTEL SERGIJO****

V okolí je množstvo zámkov a kaštieľov na výlety pre hostí s možnosťou zabezpečenia výletov so sprievodcom a transferom aj do Bratislavy, Viedne, Budapešti, Vysokých či Nízkych Tatier alebo okolia Piešťan.

GRAND HOTEL SERGIJO****

HISTÓRIA HOTELA:

GRAND HOTEL SERGIJO sa nachádza v rekreačnej zóne. Po prvej rekonštrukcii v r.2002 bol členom najväčšej hotelovej siete sveta BEST WESTERN pod názvom Best Western Hotel Sergijo. Po luxusnej rekonštrukcii v r.2006 prestúpil do skupiny butikových hotelov Small Elegant Hotels of the World, USA. Poskytuje služby pre business klientov. Skupina SEH združuje viac ako 400 vybraných elegatných hotelov vo svete, zaručujúcich svojim klientom elegantné prostredie, komfortné služby s individuálnym prístupom.

Elegantný 4- hviezdičkový hotel je členom všetkých medzinárodných GDS a IDS systémov, rezervačných svetových systémov: booking, expedia a iné. Je prvá voľba pre náročných, comfort hľadajúcich zákazníkov. Ideálne zázemie aj pre BUSINESS klientelu: - v okolí hotela známe firmy: PSA Citroen - Peugeot, R.Bosch, IKEA, Coca Cola, Sony, Faurecia, Bekaert, Emerson, Compare, E-nel, Heidelberger, Semperit, UMC, MicroStep, Ondal, Semikron, Industria Dohmen ,Samsung,Sony a mnohé iné, ktorých zamestnancov a hostí hotel dlhodobo ubytováva a poskytuje školenia a catering.

Grand Hotel Sergijo**** sa zaradil svojim dizajnom, investíciami, marketingovými aktivitami a rozšírením služieb medzi najlepšie hotely jednak v okolí ale i na celom Slovensku. Okrem business školení rozšíril ponuku Wellnes, beauty, kúpeľných a liečebných pobytov so zameraním na okolité krajiny. Luxusné ohradenie hotela prispelo jednak k elegatnosti exteriéru, jednak k bezpečnosti hostí. Dobudoval sa profesionálny kamerový externý systém hotela, čo zvýšilo nárast cudzincov a hostí zaujímavosťou exteriéru, interiéru a bohatosťou poskytovaných služieb.

V r.2011 bol zaradený a vybratý aj na internetovskom portáli www.vip.sk medzi najlepšie VIP hotely Slovenska ,taktiež na najväčšom rezervačnom hotelovom systéme www.booking.com sa v Piešťanoch dlhodobo z hľadiska obľúbenosti drží na 1.mieste pred všetkými ostatnými hotelmi v meste a okolí práve Grand Hotel Sergijo**** s priemernou obsadenosťou 85% ,v lete 100%.

 
tradition-hotels-logo

seh

VIP.sk

Piesťany 4 star hotels