• GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL
  • GRAND BOUTIQUE HOTEL

MASÁŽE A CELOTELOVÉ ZÁBALY

Hotel má bohatú ponuku masáží v masérskom centre. Po masáži si môžete dopriať oddych pri relaxačnej hudbe v špeciálne upravenej miestnosti s vodnou posteľou, kde si Vaše telo môže úplne oddýchnuť a myseľ môže meditovať a oddychovať.

Masáž „Znovuzrodenie“

Nechajte všetko na masérovi – terapeutovi, aby sa Vám plne venoval a po celý tento čas používal najvhodnejšie techniky na odstránenie nie len fyzických problémov (jemné techniky, reflexná masáž, akupresúra a pod.), ale zároveň aj navodil harmonický stav medzi vašim telom, mysľou a dušou.

chrbta 30 min / 22 €zadná časť tela 60 min / 40 €celého tela 90 min / 55 €

Klasická masáž

Hlavným cieľom tejto masáže je predovšetkým prekrvenie pokožky, odstránenie tukových usadenín pod kožou a uvoľnenie a prekrvenie svalov.

chrbta 30 min / 18 €zadná časť tela 60 min / 36 €celé telo 90 min / 50 €

Nirvana – masáž tváre, hlavy a dekoltu

Ide o komplexnú masáž tváre a celej hlavy, pri ktorej sa používajú vybrané techniky kozmetickej lymfodrenážnej masáže a čínskej tlakovej harmonizačnej masáže. Táto masáž je zameraná na rozprúdenie lymfatického systému, uvoľnenie napätia od dlhodobého stresu a pracovného zaťaženia, pôsobí proti bolestiam hlavy a migréne a je vhodná najmä pre ženy, ktoré potrebujú rýchle obnoviť duševné sily.

30 min / 20 €

Masáž lávovými kameňmi – Hot Stone

Tento druh masáže využíva pôsobenie tepla a energie z kameňov lávového čadiča a odstraňuje napätie v svaloch. Terapia a masáž s horúcimi kameňmi z lávy je starodávna liečebná metóda používaná po tisícročia. Pri masáži lávovými kameňmi prechádza teplo z vulkanických kameňov do stuhnutých svalov a dokonale prehrieva celé telo, pričom vyrovnáva jeho energie. Uvoľňuje tiež telo a myseľ, harmonizuje ho a vhodne stimuluje krvný obeh a lymfatický systém. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom odstraňujú bloky energetických dráhach a správne rozprúdia energiu v tele.

30 min / 22 €60 min / 40 €90 min / 55 €

Masáž „Kleopatra“

Už samotná Kleopatra, kráľovná Egypta, vedela, aké blahodarné účinky má masáž s kokosovým maslom. Jeho výnimočná kombinácia mastných kyselín a vitamínov A, E a omega 3 a 6 kyselín je efektívna pre regeneráciu pokožky a slúži ako prevencia jej starnutia.

30 min / 18 € 60 min / 38 € 90 min / 55 €

Lymfodrenážna masáž (celého tela)

Lymfodrenážna masáž urýchľuje odplavovanie nahromadených odpadových látok metabolizmu z pokožky a podkožných vrstiev. Odstránenie lymfatických opuchov je možné dosiahnuť len touto masážou.

30 min / 18 € 60 min / 38 € 90 min / 55€

Reflexná masáž nôh a chodidiel - TERAPIA NÔH

Reflexná terapia účinne znižuje akútnu bolesť, urýchľuje zotavenie organizmu a má značný vplyv na psychiku. Pri špeciálnej reflexnej terapii sa liečebný zásah vykonáva predovšetkým stimuláciou nervových spojov a zakončení v oblasti zvolených reflexných oblúkov. Je veľmi účinnou metódou alternatívnej medicíny, pri ktorej sa využíva tlak a masáž reflexných zón nachádzajúcich sa na chodidlách. Tlakom na danú plochu alebo bod sa stimuluje príslušný orgán.

30 min / 18 €

Aromaterapeutická masáž

Využíva pôsobenie čistých esenciálnych olejov na organizmus, rýchlo sa vstrebáva do krvného obehu a má príjemné uvoľňujúce účinky.

30 min / 20 € 60 min / 38 €

Medová detoxifikačná masáž

Medová detoxifikačná masáž je účinná pri chronických ochoreniach, únave, strese, regenerácii organizmu pri vyššom veku a pri očistných kúrach. Je známa svojimi priaznivými účinkami, kedy dochádza k odstraňovaniu toxínov priamo z hĺbky tela.

chrbát 30 min / 22 € zadná časť tela 60 min / 44 € celé telo 90 min / 56 €

De luxe čokoládová masáž

Je luxusná procedúra, ktorá omladzuje a vyhladzuje pokožku, spomaľuje proces starnutia a udržuje pokožku vo výbornom stave. Zábal z čokolády účinne bojuje s celulitídou, striami a celkovo pomáha formovať postavu. Okrem zoštíhľujúcich účinkov podporuje odplavovanie toxických látok z tela, zlepšuje krvný obeh, posilňuje steny ciev, podnecuje organizmus k tvorbe endorfínu – harmóniu šťastia, pôsobí relaxačne, a preto je čokoládová masáž výborná pri problémoch s depresiou a stresom.

30 min / 22€ zadná časť tela 60 min / 44 € celé telo 90 min / 56 €

Bahenný zábal

Minerálne bahno z izraelského mŕtveho mora AHAVA má liečivé účinky, pomáha pacientom trpiacim zápalom kĺbov, opuchov prstov, reumatizmom, ale aj pri psoriáze. Podporuje látkovú výmenu a krvný obeh a udržuje pokožku mladú a sviežu

kĺb 40 min / 10 € ruka 40 min / 17 €
2 ruky 60 min / 30 €
noha 40 min / 19 €2 nohy 60 min / 35 €
chrbát 40 min / 38 € celého tela 90 min / 78 €

Peeling

Telový peeling minerálnou soľou z izraelského mŕtveho mora AHAVA hĺbkovo čistí pokožku, mikročastice odstraňujú nečistoty a odumreté bunky, pomáha pokožke dýchať, zmäkčuje ju a zvyšuje schopnosť vstrebávania. Soli a minerály nachádzajúce sa v Mŕtvom mori priaznivo pôsobia na celý organizmus, významne stimulujú metabolické funkcie v bunkách, a tak prispievajú k ich regenerácii. Stav artritídy a reumy podstatne zlepší draslík. Ďalšie z minerálov, síra a horčík, veľmi úspešne liečia kožné choroby. Očista celého organizmu prináša pacientom celkový pocit uvoľnenia, novú energiu a sviežu silu.

20 min / 16 € 30 min / 22 € 60 min / 40 €

Anticelulitídna masáž

Je najsilnejší preparát proti celulitíde. Táto procedúra má vysoké regeneračné účinky a môže byť použitá predovšetkým na problémové zóny, akými sú brucho, pás, stehná. Na týchto miestach stimuluje krvný obeh, zároveň zvyšuje spaľovanie podkožného tuku, spevňuje pokožku, rozprúdi lymfu a rozbíja tukové bunky. Výsledkom je úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, ktorá trpí celulitídou, kŕčovými žilami alebo popraskanými žilkami. Masáž je intenzívnejšia.

30 min / 20 € 60 min / 38 € 90 min / 54 €

Rezervácie termínov denne od 8.00- 18.00 hod.
RECEPCIA - Klapka 111
GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO
Masérske a wellness centrum
Miestnosť 208 – 1. Poschodie

 
tradition-hotels-logo

seh

VIP.sk

Piesťany 4 star hotels